Рашисти обстріляли два села на Запоріжжі

Окупаційні війська продовжують вести вогонь по населених пунктах Запорізького краю.

Упродовж минулої доби, 27 липня, російські війська обстріляли позицій українських захисників у Запорізькій області із танкового озброєння, реактивної та ствольної артилерії вздовж усієї лінії зіткнення. Окрім цього окупанти обстріляли два мирних села.

За інформацією Запорізької ОВА, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районах сіл Кам’янське та Юрківка.

До правоохоронців надійшло повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Нагадаємо, окупанти платять по 20 тисяч доларів хабара, щоб втекти з війни — сільки коштують документи про «демобілізацію» військовослужбовця з армії рф і повернення додому.

Про це свідчить нова телефонна розмова загарбників, яку перехопила СБУ.

Чоловік, якого мобілізували у так званій «днр», і який служить на сході Запорізької області, говорить сину, що намагається вийти на людей, які б допомогли їм обом «демобілізуватися». Зізнається, що не пошкодує продати для цього автомобіль.

Але син запевняє, що цього замало, бо за «демобілізацію» беруть $20 тис., а не $2 тис., як думав батько: «Ну, когда гребли, то да, а сейчас, когда люди здесь сидят, – подняли уже (розмір хабара – прим.). Короче, демобилизация стоит 20 тыс. долларов».

Тобто розцінки окупантів прості: якщо ти зорієнтувався одразу, то відкупитися від «мобілізації» на місці можна за $ 2 тис. Якщо ні, то вирватися з фронту коштуватиме вдесятеро дорожче.

Источник: https://forpost.media/vijna/rashysty-obstrilialy-dva-sela-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top