Рашисти перетворюются на гномів — навіщо окупанти риють підземні міста?

Рашисти розуміють, що ефективний наступ — це якісні наступальні дії, а не фейки в інтернеті. Усвідомлюючи брак власної боєздатності, вони активно готуються до оборони під час можливого наступу ЗСУ. Зокрема, у Мелітопольському районі військові рф у прямому сенсі закопують себе в землю — будують декілька ліній оборони, підземні міста і бункери. Про це в ефірі національного телемарафону розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

«Вони готуються до оборони як Мелітополя, так і окупованої Мелітопольщини. Будуються величезні оборонні споруди. Вже збудували декілька ліній оборони від Василівки до Мелітополя, від Бердянська до Мелітополя. Навіть з боку Херсона почали будувати цілі підземні міста», — зазначив Федоров.

Крім цього, мер Мелітополя розповів, що у селищі Новомиколаївка окупанти будують справжнє підземне місто: вони заривають в землю морські контейнери і намагаються там побудувати бункери.

Окупанти також перерахували всі бомбосховищ в Мелітополі, а комунальникам доручили робити там ремонти. Проте їх будуть використовуватись не для захисту цивільного населення, а для самих російських військових.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-peretvoriuiutsia-na-hnomiv-navishcho-okupanty-ryiut-pidzemni-mista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top