Рашисти планують дистанційно залучати до «референдуму» запоріжців, які проживають на росії

Рашисти планують розпочати «псевдореферендуми» вже завтра — з 23 по 27 вересня, зокрема і на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Голосування планують проводити шляхом «подомового обходу виборців». Це означає, що посіпаки окупантів будуть вештатись по домівках та примусово збирати підписи. А 27 вересня вже відкриють штаби для голосування. Тероризувати місцевих мешканців рашисти обіцяють з 8 ранку до 20:00 —  у цей проміжок часу води будуть здійснювати «обходи».

Проте це не все. Найцікавишим є той факт, що окупанти планують залучити «жителів Запорізької області, які перебувають на території Росії і хочуть взяти участь у референдумі». Для цьоговони мають звернутися за вказаними номерами.

Це напряму свідчить про те, що проведення «референдуму» не тільки є поза законом, але й його результати будуть намагатися максимально сфальсифікувати. Форпост вже розмістив інструкцію, як протистояти «псевдореферендумам» на тимчасово окупованих територіях.

Запорізька область — це Україна! Ігноруйте рашистські провокації!

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-planuiut-dystantsiyno-zaluchaty-do-referendumu-zaporizhtsiv-iaki-prozhyvaiut-na-rosii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top