Рашисти пограбували й розтрощили виробничі бази дорожників на Запоріжжі

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Запорізькою області грабують та псують майно підприємств, які на замовлення обласної Служби автодоріг ремонтували й реконструювали дороги, а також виконували роботи з утримання автодоріг держзначення. Не виключенням стали асфальтні заводи та виробничі бази підприємств дорожників.

Загарбники крадуть топливно-мастильні матеріали й матеріально-технічне забезпечення, грабують склади та частково викрали та/або розтрощили техніку. Те, як після навали загарбників виглядає виробнича база ТОВ “Автомагістраль-Південь” в тимчасово окупованому Токмаку, показали у САД. 
Російські злочинці розграбували та частково зруйнували дорожньо-ремонтні пункти ДП “Запорізький облавтодор” та асфальтобетонні заводи в селищі Кам’янка (колишнє Куйбишево), селі Обільне (під Мелітополем), розграбували та частково зруйнували ДРП у Василівці, Токмаку, селах Новобогданівка та Кам’янське.
Розграбували загарбники й бази ТОВ “Автомагістраль-Південь” у Мелітополі, Токмаку та в селі Новополтавка. Пограбована виробнича база ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком”. Інформація по базам інших підрядників перевіряється, говорять в САД. 

Источник: https://subbota.ua/news/177865/rashisti-pograbuvali-j-roztroshhili-virobnichi-bazi-dorozhnikiv-na-zaporizhzhi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top