Рашисти проводять інформаційну операцію, «роздуваючи» свій наступ на Запоріжжя

20 січня відомий колаборант та пропагандист владімір вогов заявив про нібито «масштабний прорив» рашистів у Запорізькій області. Проте жодної інформації щодо захоплення якихось нових територій мінТерору росії не висвітлювало ані вчора, ані сьогодні.

Замість цього в російському оборонному відомстві заявили, що якісь підрозділи Східного військового округу захопили деякі позиції в Запорізькій області. Російські військові блогери 21 січня повідомили, що ситуація на Запорізькому напрямку залишається спокійною. При цьому території населених пунктів Степове, Новоандріївка, Новоданилівка, Мала Токмачка та Білогір’я продовжують залишатися спірними.

Зазначається, що Генеральний штаб ЗСУ підтвердив обстріли районів вищевказаних населених пунктів. Це дійсно може свідчити про бойові дії на цьому напрямку.

Проте телеграм-смітники рашистських пропагандистів не цураються «годувати» читачів дезінформацією. Так вчора низка тг-спільнот повідомила про захоплення Оріхова, що, звісно, не відповідає дійсності. Якби ж «захоплені території» справді були — це б висвітлили офіційні представники російської влади.

Аналітики впевнені, що інформація про масштабний наступ рф на Запоріжжя є частиною російської пропаганди, а колаборант рогов веде звичайну інформаційну війну, розганяючи новини про «успіх» рф.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-provodiat-informatsiynu-operatsiiu-rozduvaiuchy-sviy-nastup-na-zaporizhzhia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top