Рашисти розганяють нові фейки, плануючи теракти на українських АЕС

Російська пропаганда намагається працювати на випередження і саме цим сама ж себе і викриває. В ерефії сьогодні заявили, що українські військові нібито розміщують західне озброєння на територіях атомних електростанцій. Про це заявив директор служби зовнішньої розвідки рашистів сєргєй наришкін. За його словами, це стосується найбільш дорогих ракет до комплексів РСЗВ HIMARS і зарубіжних систем ППО, а також артилерійських боєприпасів.

Як стверджує наришкін, «Київ розраховує, що російські збройні сили не завдаватимуть ударів по АЕС, побоюючись ядерної катастрофи». А от у разі детонації та руйнування АЕС «провину за трагедію завжди можна буде списати на москву». Саме таким чином рашисти намагатимуться прикрити свій тероризм і вже зараз готують підґрунтя — працюють за методичкою «як ми вас попереджали, так воно і сталось».

Простими словами, росія може вдарити по нашим АЕС, проте звинуватити в цьому Україну, яка в свою чергу «звинуватить москву». За такою ж схемою відбуваються обстріли Запорізької атомної електростанції: рашисти обстрілюють ЗАЕС та звинувачують в цьому українську сторону.

Від хворих терористів можна очікувати що завгодно, але такі ігри «з вогнем» — то вже занадто.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-rozghaniaiut-novi-feyky-planuiuchy-terakty-na-ukrainskykh-aes.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top