Рашисти шукають рашистів: у Мелітополі віськових рф розшукують за грабіж

Щось дивне відбувається у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області. Там представники «поліції» оголосили у розшук своїх військових за грабіж. Про це повідомляють наші колеги з «РІА-Мелітополь».

Як зазначається, у розпорядженні редакції видання опинилися фотографії орієнтування на «невідомих осіб» із проханням оголосити їх у розшук за підписом представника колаборантів — заступника начальника фейкового «УВС» Мелітополя. На їхній пошук він вимагає терміново «кинути всі сили».

«Поліцаї» російських окупантів розшукують чорний автомобіль BMW Е60 525I з грузинськими номерами, який 3 грудня 2022 року викрали якісь озброєні невстановлені особи у військовій формі. І хоча в тексті орієнтування злочинців називають «невідомими», за описом видно, що вони у російській військовій формі та зі зброєю.

«Очевидно, що крадіжку скоїли солдати армії рф, що розперезалися. Підтверджує це також і те, що пересуваються грабіжники на військовому Камазі з характерною рашистською свастикою «V» на кузові», – йдеться в матеріалі.

Також зазначається, що викрадений транспорт має грузинські номери, а не українські. Журналісти припускають, що російські солдати пограбували когось із заїжджих окупантів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-shukaiut-rashystiv-u-melitopoli-viskovykh-rf-rozshukuiut-za-hrabizh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top