Рашисти тікають із Пологів

Представники бердянського партизанського руху розповіли, що російська окупаційна армія готується до евакуації з тимчасово окупованої території Запорізької області.

Про це повідомляє телеграм-канал “БПА/| БЕРДЯНСЬКА ПАРТИЗАНСЬКА АРМІЯ“

За їхніми словами стає відомо, що російські окупанти пакують речі перед “евакуацією” з Пологівського району, а точніше з населених пунктів Пологи та Федорівка. За словами партизанів, спостерігаються вантажівки, які забиті повністю награбованими речами місцевих жителів.

Також там повідомляє про те, що на території району помічені покинуті блокпости ворога. А деякі військові Російської Федерації намагаються розселитися в житлових будинках на території району.

Нагадаємо, на частині тимчасово окупованих територій Запорізької області зафіксовано численні випадки, коли кадировці розграбовували майно місцевих мешканців, які вимушено покинули свій бізнес та домівки.

Бойовик кадирова вламують на територію «безхазяйних» офісів та магазинів й крадуть звідти все, що можуть забрати. Законні власники бізнесу вимушено поїхали на підконтрольну Україні територію, адже підприємцям лишатись в окупації дуже небезпечно, про це повідомляє Центр національного спротиву.

«Викрадене майно вивозять на територію рф. Дана практика вже стала систематичною, а окупаційна «поліція» відмовляється реагувати на дані випадки».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-tikaiut-iz-polohiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top