Рашисти залишать Мелітопольский район без води та світла

Мешканці Мелітопольського району на кілька днів залишаться без світла та води. Це, за словами окупаційної влади, пов’язано з плановими роботами на підстанціях.

Відключення електроенергії у населених пунктах Мелітопольського району відбудеться з 20 по 22 вересня.

Електромережа в Мелітопольському районі інформує про те, що у зв’язку з проведенням планових робіт на підстанціях «Ботієво», «Приазов’я», «Аннівка» тимчасово не буде електропостачання.

20 вересня в період часу з 09.00 до 16:00 у селах: Ботієво, Строганівка, Бабанівка, Богданівка, Степанівка ІІ, Володимирівка, Дмитрівка.
21 вересня в період часу з 08:30 до 15:00 у селах Добрівка, Новопокровка та Новоіванівка.
22 вересня в період часу з 09:00 до 16:00 у селах Аннівка, Прудентове та Миколаївка.

Щоб зберегти в цілості та безпеку свої домашні електроприлади від перепадів напруги рекомендуємо  відключати електроприлади від мережі.

Відключення водопостачання у Кирилівці та ще кількох населених пунктах Мелітопольського району відбудеться з 21 по 23 вересня.

Потрібно запастися необхідним об’ємом води у зв’язку з тим, що буде планове відключення та профілактика знезараження системи водопроводу для підготовки до зимового сезону.

З 21.09.2022 з 6-00 до 23.09.2022 до 6-00 воду у кранах прикрутять мешканцям Кирилівки, Азовського, Лиманського, Косих.

Прохання бути уважними і при прогонці хлорованої води трубами в цей час КАТЕГОРИЧНО заборонено користування водою, — говорить попередження.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа. Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-zalyshat-melitopolskyy-rayon-bez-vody-ta-svitla.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top