Рашисти змушують школярів долучатись до новостворених пропагандистських «молодіжних організацій»

Рашисти продовжують насаджувати наративи «руського міру» на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, проте цього разу вони вирішили піти ще далі. Наразі окупанти намагаються всіма способами залучити до цього дітей шкільного віку. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Окупанти створили близько 10 «молодіжних організацій» і агітують школярів та студентів вступити в одну із них. Проте «різні» організації мають одну мету — пропаганда «великої росії» та промивання мізків дітям. А добровільний вибір насправді є примусом: або обираєш будь-яку, або застосують санкції.

Крім цього, напередодні однієї з улюблених «сакральних» дат для рашистів, 23 лютого, окупанти вдаються до геть маразматичних вчинків. Зокрема, школярів змусили збирати посилки на фронт із трусами для російських солдат.

«Якщо раніше рашисти змушували наших дітей вивчати радянські вірші та пісні, то наразі до 23 лютого вони змусили їх написати листа солдату та принести з дому шкарпетки та спідню білизну, які вони начебто будуть передавати на фронт. Тому нас не дивує, чому така низька явка до захоплених шкіл на тимчасово окупованій території. Це вже навіть не зомбування, а відкрите знущання над нашими дітьми», – розповів Федоров.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashysty-zmushuiut-shkoliariv-doluchatys-do-novostvorenykh-propahandystskykh-molodizhnykh-orhanizatsiy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top