Рашистські вояки під Мелітополем передали загробний привіт із полів

Російські загарбники не перестають дивувати, опускаючись все нижче і нижче. Напередодні скріпного 9 травня нацистські вояки з московії записали у тимчасово окупованому Мелітополі «відеолистівку» … ветеранам Другої світової війни.

На дворі розпал 2023 року і російсько-української війни. З моменту завершення Другої світової війни минуло багато десятиліть. Як пише «РІА-Мелітополь», перерахувати справжніх ветеранів, які ще живі, можна буквально на пальцях. У Мелітополі, і поготів…

І замість того, щоб поставити собі за мету розшукати тих, хто реально має відношення до далекої війни, привітати їх особисто, рашисти продовжують дешевий піар.

Напередодні нового року померлих ветеранів у Мелітополі привітали вояки з батальйону імені Судоплатова. Тут нібито й не дивно, що взяти з клоунів?

Тепер же, так звані, «бійці сво», перейняли естафету, і записали загробну відеолистівку на честь 9 травня.

Для антуражу вояки вийшли в поле, озброїлися, чим змогли, старанно законопатилися в шоломи і балаклави і розгорнули… радянський прапор.

«Ведучий» солдат зачитав привітання, в якому убогі блюзнірськи порівняли себе з померлими героями Другої світової війни:

— Через багато років, ми, ваші онуки і правнуки, які виросли на ваших подвигах, зараз стоїмо і захищаємо батьківщину. У день перемоги хочеться схилити перед вами голови. Будь ласка, залишайтеся поруч із нами, будьте здорові, — на блакитному оці віщав вояка.

Що ж, додати нічого. І голови встигнете схилити, і поруч лягти… Точніше, звісно, не поруч, надто багато честі. Діди вашого «подвигу» точно не оцінять, і, цілком імовірно, в трунах перевертаються від того, що відбувається…
Закінчилося шоу бездарним стрільбищем зі зброї.

Нагадаємо, протягом минулої доби російська армія здійснила 82 обстріли по мирних містах та селах Запорізької області: 2 ракетні удари, 3 авіаційні, 4 атаки БПЛА та 69 артудари.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rashystski-voiaky-pid-melitopolem-peredaly-zahrobnyy-pryvit-iz-poliv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top