Реакція на контрнаступ: рф перекинула на аеродром у Бердянську 20 гелікоптерів

З початком контрнаступальних операцій Сил оборони на Запорізькому напрямку росія перекинула 20 військових гелікоптерів на аеродром у тимчасово окупованому Бердянську.

Як повідомляє проєкт «Схеми» на Радіо Свобода загалом на окупованому аеродромі Бердянська станом на 13 червня перебувають щонайменше 27 гелікоптерів армії РФ. Двадцять з них з’явились на летовищі нещодавно – це підтверджують супутникові знімки за 31 травня.

  

За допомогою двох авіаційних експертів, «Схемам» вдалось ідентифікували моделі гелікоптерів. А саме:

5 вертольотів Ка-52;
9 вертольотів Мі-8 або Мі-24;
13 вертольотів Ка-29.

«Більшість гелікоптерів – це для підтримки сухопутних сил РФ та підсилення захисту від контрнаступу ЗСУ. Мі-8 можуть використовувати для евакуації, але скоріш їх також використовують для оперативного перекидання військових або оснащення ближче до полю бою», – розказав авіаційний експерт Анатолій Храпчинський.

 

«Судячи з супутникових знімків, аеродром Бердянська нині використовується, як оперативний аеродром для розгортання частин армійської авіації РФ, які базуються в окупованому Криму. Це вкрай необхідно для них, оскільки в умовах віддаленого базування ефективна підтримка сухопутних військ – «робота по заявках» – неможлива», – повідомив військовий експерт Михайло Жирохов.

За словами Жирохова, російські гелікоптери, які базуються на летовищі у Бердянську, також можуть використовувати для екстреної евакуації поранених та перекидання військ і спорядження…

Нагадаємо, головний сержант 47 бригади «Маґура» Валерій Маркус розповів про втрати ворога на Запорізькому напрямку, зокрема бійці за останні дні знищили сотні окупантів 15 танків та два «сонцепіки».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/reaktsiia-na-kontrnastup-rf-perekynula-na-aerodrom-u-berdiansku-20-helikopteriv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top