Редакція одного з запорізьких сайтів звернулася до правоохоронців з приводу мера, Наталії Зайченко та «Вельтум-Запоріжжя»

Фото: ipne.ws

На сайті «IPnews» пов’язують відкриття модного салону «Персона» (вул. Перемоги, 40) ексрадниці мера Наталії Зайченко, з компанією «Вельтум-Запоріжжя».

В затвердженому тарифу «Вельтуму» є стаття витрат на мийку та дезінфекцію контейнерів. Процедуру мають виконувати з травня – вересень, раз на 10 днів, та в інші пори року раз на місяць.

За цю послугу запоріжці, за ствердженням журналістів, у 2018 році з власної кишені сплатили 2,3″млн.»гривень, а цього року – майже 4″млн.»гривень.

Фото: ipne.wsФото: ipne.ws

За збігом обставин керівну посаду структурного підрозділу, відповідального за відеоспостереження за територією, дотримання режиму проїзду, займає рідний брат Наталії Зайченко – Олександр Зайченко. За його наглядом здійснюється процес мийки баків.

Фото: ipne.ws

До підприємства, яке займається вивозом сміття й неодноразово вигравало солідні тендери в Запоріжжі, і раніше виникало безліч питань. Зараз, коли спливли родинні зв’язки, до того ж пані Зайченко приписують роман з головою міста, їх виникло ще більше. Чи не йшли гроші, призначені на мийку та дезінфекцію контейнерів, саме на будівництво салону краси? Не варто забувати про шикарне відкриття, на яке запрошували телеведучу Машу Єфросиніну.

Фото: ipne.ws

За фактом незаконного привласнення грошових коштів в запорізькій Нацполіції завели справу про №12019080080002446 по ст.190 ч.1 проти групи посадових осіб ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» і чиновників міськради.

Згідно з інвестиційною програмою на розвиток підприємства у 2018 році з запорожців зібрали гроші на покупку контейнерів. В результаті 200 одиниць на загальну суму 1,6 млн. Так і не купили, хоча в рішеннях міськради винні вказувалися. Один раз у квартал працівники профільних департаментів повинні були перевіряти фактичні витрати підприємства затвердженими тарифами. Як ми знаємо цього не відбулося.

У»зв’язку»з вище вказаною інформацією редакція «IPnews» звернулася у публікації до правоохоронців з проханням ретельно все ретельно перевірити.

Читайте також:Жителі Запоріжжя платитимуть менше за вивіз сміття

Источник: https://forpost.media/novosti/redakcija-odnogo-z-zaporizkih-sajtiv-zvernulasja-do-pravoohoronciv-z-privodu-mera-natalii-zajchenko-ta-veltum-zaporizhzhja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top