Реформа харчування: що зміниться в їдальнях запорізьких шкіл

За словами заступниці директора Департаменту освіти і науки Олени Сороченко, за державні кошти 63 школи регіону закупили нову професійну кухонную техніку, а 9 закладів провели капітальні ремонти. За рахунок коштів місцевих бюджетів оснащено обладнанням 79 шкіл, проведено ремонт у 59.

Наразі у ста закладах освіти Запорізької області працють за комплексним меню, у 16-ти ЗОШ є два-три меню на вибір щодня, у єдиній школі області дітям пропонують харчування по типу «шведський стіл», передову технологію впровадила Азовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради.

Один із авторів нових норм харчування у школах детально пояснив, що зміниться в меню дітей - ФотоОдин із авторів нових норм харчування у школах детально пояснив, що зміниться в меню дітей - Фото

Шкільна їдальня. Ілюстративне фото

Організовано повністю безкоштовне харчування всіх дітей пільгових категорій. Також за рішенням місцевих рад безоплатно харчуються ще 15 тисяч дітей з різних верств населення.

За минулорічним аналізом Держпродспоживслужби в області 29 закладів освіти не відповідали новим вимогам організації харчування дітей (у них наявна застаріла техніка та відсутні ремонти). На сьогодні 4 школи повністю ліквідували зауваження, 13 – в процесі вирішення проблем, а 12 – не приступили до рішення задач взагалі.

Нагадаємо, справді, зміни не бувають швидкими. Реформу запорізькі навчальні заклади поки тлумачать, хто як вміє і як того дозволяє бюджет. Більш як половина освітніх закладів регіону завалила перевірки Держпродспоживслужби.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/shkilne-harchuvannja-jak-zminitsja-menju-u-zaporizkij-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shkilne-harchuvannja-jak-zminitsja-menju-u-zaporizkij-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top