Регіна Харченко запропонувала корупціонерам з мерії звільнення або наручники

Після того, як співробітники СБУ викрили в одному з департаментів Запорізької міськради масштабну схему вимагання грошей у бізнесменів та громадян за вирішення земельних питань, до якої за попередніми даними слідства причетні декілька посадовців мерії, секретар міської ради Регіна Харченко у своєму Телеграм-каналі повідомила, шо після обрання її на посаду (24 квітня цього року), вона разом зі своєю оновленою командою Запорізької міськради запропонувала всім чиновникам, які за попередньої влади займалися корупційними оборудками, зробити вибір.

«… Запропонувала всім чиновникам, які за попередньої влади займалися корупційними оборудками, два варіанти на вибір: або звільнення, або наручники. Деякі вирішили звільнитися самі, деяким допомогли. А деякі подумали що це жарт… І от перша радісна звістка: Служба безпеки України спіймала «на гарячому» чиновників міської ради за земельні оборудки», — йдеться у дописі Регіни Харченко.

За словами посадовиці, процесуальні дії розпочалися ще минулого тижня, а чиновники, які фігурують у кримінальному провадженні, будуть відсторонені від роботи за моїм розпорядженням. Корупційне рішення щодо виділення землі не підписано та не уведено в дію. На це рішення буде накладено вето.

«Земельній комісії міської ради буде надано доручення в онлайн-режимі у найбільш прозорий для громади спосіб повторно розглянути заяву щодо виділення землі під спортивно-оздоровчий комплекс», — пообіцяла секретар міської ради Регіна Харченко.

Нагадаємо, СБУ викрила в одному з департаментів Запорізької міськради масштабну схему вимагання грошей у бізнесменів та громадян за вирішення земельних питань. Зокрема, за 2 мільйони гривень вони обіцяли комерсанту сприяння в отриманні позитивного рішення під час сесії міськради щодо відведення земельної ділянки у центрі міста для розташування спортивно-оздоровчого комплексу.

За попередніми даними слідства, до організації злочинної схеми причетні декілька посадовців міськради. До протиправної діяльності вони залучили посередника, приватну землевпорядницю. За неправомірну винагороду, вона обіцяла особам, які звертались до неї з приводу оренди земельних ділянок свою «допомогу». Вартість «послуг» залежала від площі земельної ділянки та місця її розташування. Для маскування злочинних дій у своїй схемі ділки задіяли власника обмінного пункту, через якого і передавали грошові кошти

Правоохоронці затримали підозрювану в порядку ст. 208 КПК України після отримання частини обумовленої неправомірної вигоди в сумі 25 тис. дол США

Источник: https://forpost.media/novosti/rehina-kharchenko-zaproponuvala-koruptsioneram-z-merii-zvilnennia-abo-naruchnyky.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top