Рейтинги перших осіб в державі котяться до низу – результати опитування КМІС

Підтримка українцями Зеленського, Разумкова і Гончарука знизилася, це стало відомо з опитування, яке провів Київський інститут соціології.

Пройшло трохи більше двох місяців з часу формування уряду та Верховної Ради, більше, ніж півроку з дня обрання Володимира Зеленського президентом, а суспільство уже втрачає ейфорію та починає дивитися на ситуацію більш реальними поглядами. Те, за що обрали центральну владу в країні ні Зеленський, ні Гончарук виконати не можуть, і розуміли вони це ще до виборів, а тому обіцянки залишаються лише обіцянками. Як видно з практики, ні заробітних плат по 4000$, ні комунальних послух в 10 разів дешевших, ні низьких податків українська економіка не витримає. Натомість бачимо мільйонні розтрати на забаганки та лобіювання інтересів певних осіб. А тому суспільство поступово відкриває очі та повертається до реальності.

За результатами опитування КМІС, Зеленського позитивно оцінюють 66% в порівнянні з 73% у вересні. Гончарука взагалі не знають 48% опитаних, а подобається він тільки 10% порівняно з 17% у вересні.

Падіння рейтингу зачепило і Разумкова: у вересні його схвалювали 33%, а зараз – 26%.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/rejtingi-pershih-osib-v-derzhavi-kotjatsja-do-nizu-rezultati-opituvannja-kmis.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top