Реконструкція площі та ремонт лікарні: за ініціативи «Європейської Солідарності» на сесію облради винесуть низку важливих бюджетних питань

За ініціативи депутатів фракції «Європейська Солідарність» на найближчій сесії облради розглянуть питання виділення коштів на проектування реконструкції площі біля Запорізької обласної наукової бібліотеки. Також депутати голосуватимуть за виділення коштів на придбання нових книг і посібників.

Відповідні рішення були прийняті на засіданні депутатської комісії обласної ради з питань бюджету. На внесенні проєктів до порядку денного наполягли депутати фракції «Європейська Солідарність».

Окрім цього представники «ЄС» добилися внесення в порядок денний ще низки важливих для області бюджетних питань.

«На засіданні бюджетної комісії фракція «Європейської Солідарності» в обласній раді внесла пропозицію щодо включення до бюджету додаткових витрат на ремонт ливневої каналізації в Мелітополі, реконструкції території КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання , закупівлю книг для Обласної та дитячої бібліотек. Ці кошти додаткові, тобто отримані за рахунок додаткових надходжень до бюджету», – коментує член комісії, депутат Запорізької обласної ради Сергій Лишенко.

«Кожне з цих питань є ключовим в своїй сфері. І бібліотека, і лікарня, і реконструкції об’єктів – ці проблеми не вирішувались роками. Тож розробка і внесення цих проєктів в порядок денний – це перший важливий крок на шляху до реалізації кожного. Сподіваємось, колеги з інших фракцій не чинитимуть опір і підтримають ці ключові питання», – наголосив Сергій Лишенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/rekonstruktsiia-ploshchi-ta-remont-likarni-za-initsiatyvy-yevropeyskoi-solidarnosti-na-sesiiu-oblrady-vynesut-nyzku-vazhlyvykh-biudzhetnykh-pytan.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top