Ресурс для змін: держава виділила 77 мільйонів для реставрації Хортиці

Насамперед виділені 77, 3 млн гривень будуть направлені на реконструкцію будівлі Музею історії Запорізького козацтва та будівництва майдану “Козацьке Коло”.

“Тільки нещодавно їздив на Хортицю і розповідав про плани щодо її відновлення. І ось одразу до дій. На території заповідника розпочнеться реконструкція Музею історії запорізького козацтва і будівництво “Козацького кола” – майбутніх перлин острову. Кошти з президентської програми виділено. Тож згодом ми вже будемо чути про Хортицю не як про історичну місцевість, що потребує допомоги. А про вагомий туристичний об‘єкт для Запоріжжя і всієї України”, – зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Варто зазначити, що у квітні відбулося підписання меморандуму між МКІП, Запорізькою обласною державною адміністрацією та комбінатом «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Меморандум закріпив консолідацію зусиль держави та бізнесу з комплексного відновлення Хортиці.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)

Нагадаємо, на острові Хортиця готується оновлення знакових об’єктів. Виконавці та партнери проєкту планують комплексно змінити територію, після чого острів стане один із ключових туристичних магнітів всієї «України».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/perlina-zaporizhzhja-derzhava-vidilila-77-miljoniv-dlja-restavracii-hortici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=perlina-zaporizhzhja-derzhava-vidilila-77-miljoniv-dlja-restavracii-hortici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top