Рейсовий автобус Запоріжжя — Київ вилетів в кювет

Журналістка схиляється до версії, що водій вже на початку шляху «боровся зі сном», але врешті-решт заснув за кермом, а його напарник тим часом спав у вантажному відсіку.

«У цей момент автобус понесло в глибокий кювет. Тільки мокра земля, яку розпушили колеса на відстані метрів десяти-п’ятнадцяти, врятувала від перекидання. Передні колеса практично повністю увійшли в землю. Було дуже страшно … Водій абсолютно не оцінював ситуацію … Чи то у нього теж був шок, то він низької кваліфікації. «Ви бачите, яка дорога — яма на ямі», — він намагався виправдатися на крики пасажирів. Так, ями були, але не тут … Потім він сказав, що зараз буде здавати назад. «

«Масштаб того, що могло статися, ми оцінили лише після того як розвиднілося … До того місця, де автобус став з’їжджати в кювет — обрив висотою три метри … Фото не дозволяє передати висоту обриву, висока трава всюди. Повний автобус людей, діти. Якби він з’їхав на кілька метрів раніше, то все, ми полетіли б шкереберть і лежали б догори колесами на поле, і з траси нас нікому не було б видно, тому що було темно. »

«У мене склалося враження, що водії намагалися зам’яти ситуацію і витягти автобус своїми силами. Але у який приїхав вантажівки цієї ж фірми не виявилося ніяких пристосувань, і явно, він би не витягнув автобус.
Ніяких пояснень, вибачень і прояснення ситуації в плані подальших дій від водіїв не було. На моє запитання, що вони збираються зробити для того, щоб все-таки доставити людей в свої міста, була відповідь «ми вирішуємо, ми викликали МНС».
На гарячій лінії «Автолюкса» диспетчер сонним і дратівливим голосом повідомила, що поки не готова повідомити, що буде з пасажирами далі … »

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rejsovij-avtobus-zaporizhzhya-kiyiv-viletiv-v-kyuvet/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top