Результат тесту прийшов після того, як школяр з коронавірусом відвідав лінійку: коментар бердянських медиків

Директор КП  «Бердянське територіальне медичне об’єднання» Дмитро Єгоров прокоментував ситуацію з захворівшим на коронавірус школярем, який відвідав лінійку 1 вересня.

“Підтверджую, що у школяра м. Бердянська виявлено COVID/ На жаль, результат ПЦР-тесту прийшов вже після того, які він відвідав школу 1 вересня. Медпрацівниками проводяться всі заходи згідно протоколу, передане екстрене сповіщення, всі контактні особи обстежуються, а клас перейшов на онлайн-навчання.

Користуючись випадком закликаю всіх дотримуваись простих протиепідемічних заходів – носити маску в громадських місцях, обов’язково дотримуватись соціальну дистанцію, обов’язково користуватись санітайзером і мити руки”, – сказав Дмитро Єгоров.

Нагадаємо, 1 вересня стало відомо, що у учня школи №4 виявлений коронавірус. Інфікування підтверджено ПЦР-тестом. Оскільки дитина відвідав школу в День знань – весь його клас відправлений на самоізоляцію.

Про це повідомляє «ПроБердянськ».

Адміністрація школи №4 сповістила батьків учнів: один з учнів має діагноз COVID-19, підтверджений ПЛР-тестом. Про це стало відомо протягом робочого дня. Інфікування у дитини було виявлено випадково, під час планового тестування батьків і всієї сім’ї школяра (інші члени сім’ї мають негативні результати ПЛР).

В результаті клас, де навчається інфікована дитина, за рекомендацією лабораторного центру МОЗ, відправлений на самоізоляцію до 17.09.

В цей час діти будуть навчатися дистанційно. Зараз у навчальному закладі проводиться комплекс протиепідемічних заходів, направлених на недопущення та поширення COVID-19. проводиться епідрозслідування, визначається коло контактних осіб.

Сообщение Результат тесту прийшов після того, як школяр з коронавірусом відвідав лінійку: коментар бердянських медиків появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/rezultat-testu-prijshov-pislja-togo-jak-shkoljar-z-koronavirusom-vidvidav-linijku-komentar-berdjanskih-medikiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top