Результати конкурсу “На хвилі ECO”: як пропонують змінити школи запорізькі школярі

Для реалізації ідеї необхідні: навіс, столи, стільці, тротуарна плитка, дошка та проектор. На цей проєкт від спілки «Зелений центр Метінвест» гімназія отримала 30 тисяч гривень.

Цьогоріч у конкурсі “Екошкола #зелений” взяли участь 15 запорізьких шкіл. П’ять з них стали переможцями та отримали кошти на реалізацію своїх ідей.

“Можу точно сказати, що школи досить відповідально підійшли до цього всього. Всі проєкти були унікальні, деякі пропонували зробити енергозберігаючі технології в своїх школах, тобто замінити всі лампи в актовому залі, щоб школа заощадила і від цього виграли і бюджети, і в цілому екологія. І таким чином, я думаю, що такі конкурси потрібні”, – зазначив керівник представництва громадської спілки «Зелений центр Метінвест» у Запоріжжі Олександр Балаба.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rezultati-konkursu-na-hvili-eco-jak-proponujut-zminiti-shkoli-zaporizki-shkoljari/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rezultati-konkursu-na-hvili-eco-jak-proponujut-zminiti-shkoli-zaporizki-shkoljari

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top