РФ призиває в армію мешканців окупованих територій Запорізької області

На захоплених територіях Запорізької області російські окупанти створюють так звані призовні комісії. Про це в телемарафоні «Єдині новини» повідомив голова ЗОДА Іван Федоров.

Як повідомляє Іван Федоров, підготовка до примусової мобілізації почалася ще півроку тому. У тимчасово окупованих містах Мелітополі, Бердянську, Енергодарі були створені фейкові військкомати. У селах – призовні пункти. Виявляли мобілізаційний ресурс.

Призов на строкову службу стосується чоловіків 18-30 років.

«Єдиний спосіб уникнути мобілізації – виїзд з окупованої території. В разі, якщо це не вдалося – за першої ж нагоди треба здатися українським спецслужбам», – повідомляє Іван Федоров.

У 2022 році Балицький заявляв російським ЗМІ, що вихідці з ТОТ не будуть призиватися щонайменше п’ять років. Однак незабаром після виборів терориста путіна був виданий указ про призов 150 000 молодих людей, в тому числі з ТОТ, з усіх куточків росії. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/rf-prizivaye-v-armiyu-meshkantsiv-okupovanih-teritorij-zaporizkoyi-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top