Рідні вбитого хлопця в Павлограді не розуміють дії правоохоронців та бояться що засудять невинного

Як раніше повідомляв Форпост, в ніч на 3 січня на Дніпропетровщині сталося звіряче вбивство хлопця. Загиблого катували, а потім вбили, підірвавши петарду в роті. Попередня експертиза показала, що смерть хлопця настала в результаті нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Журналісти «Форпост» зв’язалися з родичкою хлопця – Ольгою та дізнались деякі деталі по справі.

Наразі, рідні переймаються, що слідчий – молода та недосвідчена дівчина. Рідні пишуть скарги та просять Київ замінити її на більш досвідченого поліцейського, адже ситуація дуже серйозна і потребує досвіду.

Рідних також хвилює й те, що на їх думку, слідство може звинуватити людину, яка зовсім непричетна. Хлопець, в будинку якого проводять обшук та який є підозрюваним  – давно не мешкає в своєму домі, тісно не спілкувався з Олександром і взагалі був з рідними того вечора. Його алібі може підтвердити дружина, діти та сусіди. Під час обшуків у нього вилучили старі речі, якими хлопець не користувався, мотивів не мав. Чому його підозрюють – невідомо.

Родичі не розуміють, чому інкримінують  ст. 121 ч.2 КК УК (умисне тяжке тілесне з характером мучення або таке, що спричинило смерть), в той час коли повинні 115 ч.4 (умисне вбивство з жорстокістю)?

Коли правоохоронці знайшли тіло Олександра, вони показали фото його бабусі з проханням опізнати. Важливо, що обличчя було понівечене, але в повідомлення пресслужби заявляють, що особу встановили на місці за одягом та речами.

Тітка хлопця розповідає, що з першого ж дня правоохоронці чомусь не встають на їхній бік та навіть у визнанні їх потерпілою стороною були складнощі. Від початку у них не приймали заяву і лише після скарг та виклику поліції додому – прийняли. Жінка звернулась на 1545 з проханням допитати осіб, яких підозрює вона та скаргою на правоохоронців. Єдине, що в цій ситуації припускає родичка, що за спиною катів можуть стояти серйозні захисники тому слідство затягується та все просувається настільки складно. Ольга вже тричі зверталася на гарячу лінію. Вона повідомила, що має інформацію про тих хто міг і мав підстави вбити Олександра. На сьогодні важливо, щоб слідство швидко відреагувало на нові деталі, які мають рідні.

Всі, хто має якісь дані, відео з камер спостереження або деталі по справі – прохання звернутись на лінію 102.

Ми слідкуємо за ситуацією, читайте нові подробиці на нашому сайті.

Сообщение Рідні вбитого хлопця в Павлограді не розуміють дії правоохоронців та бояться що засудять невинного появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ridni-vbitogo-hlopcja-v-pavlogradi-ne-rozumijut-dii-pravoohoronciv-ta-bojatsja-shho-zasudjat-nevinnogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top