Рік тому тривав ремонт траси до курортної Кирилівки, яка зараз пустує — відео

Минулого літа в ці дні відпочиваючи стояли у величезних заторах, щоб потрапити на узбережжя Азову

В середині липня 2021-року завершувався ремонт дороги державного значення Якимівка-Кирилівка. В ці дні через це на трасі утворювались корки, на які скаржилися відпочиваючі у соціальних мережах. А цього року на курорті пустка.

Минулого літа в рамках «Великого Будівництва» була капітально відремонтована автодорога Т-08-20 Якимівка-Кирилівка. Траса довжиною 41,6 км перед початком робіт була в тріщинах та напливах, старе покриття дорожники зняли, укріпили основу та уклали щебенево-мастиковий асфальтобетон. Ці роботи виконував генеральний підрядник ООО «Автомагістраль-Південь». На підприємстві нагадали, як проводились роботи.

Капітальний ремонт було розпочато 4 травня 2021-го року. До нього було залучено 160 працівників та 80 одиниць техніки, які працювали цілодобово майже без вихідних. Перерви влаштовували тільки в дні, коли наплив відпочиваючих був піковий. Хоча ситуацію це не рятувало і на вихідних доводилося проводити в дорозі більше часу ніж зазвичай. Така була ситуація, наприклад, 18 липня, про що повідомляли мелітопольці у соціальних мережах і ділились фото.

траса на Кирилівку

На початку планувалось, що ремонт буде завершено до курортного сезону, але він затягнувся і фактично тривав все літо. Хоча основний обсяг робіт в цей період був виконаний. Паралельно з відновлення дорожнього покриття між Якимівкою та Кирилівкою на трасі проводились роботи по влаштуванню узбіч, смуги відведення, а у фіналі була нанесена розмітка і встановлені дорожні знаки.

траса на Кирилівку

На жаль, цього року траса порожня, адже кількість відпочиваючих через окупацію значної частини Запорізької області зменшилась в рази. Така сама пустка і в курортній Кирилівці. До речі, тогорічний сезон на курорті називали провальним через нашестя медуз та антирекламу. Чи міг хтось спрогнозувати, що цього року його просто не буде. Один з місцевих мешканців відвідав узбережжя та показав, наскільки мало людей тут зараз.

Читайте також: У Мелітополі окупанти спровокували ДТП — ціла родина опинилася в лікарні

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Рік тому тривав ремонт траси до курортної Кирилівки, яка зараз пустує — відео появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rik-tomu-trivav-remont-trasi-do-kurortnoyi-kirilivki-yaka-zaraz-pustuye-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top