Рішення заторам знайдено, запоріжці будуть пливти

Фото зі сторінки у Facebook Володимира Буряка

Наразі на греблі ДніпроГЕС й мостах Преображенського ведуться ремонтні роботи. Через це»систематично»утворюється»затори. Іноді люди змушені пішки переходити мости. Автомобілісти та пасажири громадського транспорту»обурені»ситуацією та вимагають від влади певних дій.

На своїй сторінці у Facebook мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що під час наради знайшовся вихід з ситуації. Мешканцям міста пропонують скористатися річковим транспортом, який доставить з одного берега на інший. Проїзд обіцяють безкоштовний, мабуть, щоб залагодити конфлікт.

«Планується, що вранці катери будуть здійснювати рейс з Правого»берега»до»Річного»порту. Ввечері – у зворотному напрямку. Про час відправлення та дату початку роботи цих рейсів повідомлю додатково. Розглянемо і можливість залучення приватних річкових перевізників, які матимуть таке бажання та необхідну техніку», – пише голова міста.

Громадяни»неоднозначно»поставилися до цього. «Один рейс? 100 людей1 перевести? А інші?», «І скільки часу люди будуть перетинати цей шлях? До катера по воді»й»до»транспорту»від»порту? Скільки»у»хвилинах?», «Аби тепер ще катери були у доброму стані» – пишуть дописувачі у соціальних мережах.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/rishennja-zatoram-znajdeno-zaporizhci-budut-plivti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top