Ріст економіки та гроші для медицини й освіти: що обговорювала запорізька влада

Попри мінімальний кворум — усього 45 депутатів — була розподілена державна субвенція. Область отримала 60 млн грн на реконструкцію басейну ШВСМ, і стільки ж на клінічну лікарню. Для обласної медицини передбачені ще зо 20 млн грн для лікування діабетиків. Свою лепту у розвиток медицини у регіоні невдовзі зможе внести й обласний бюджет. Оскільки економіка зросла на 7,8 відсотків.

“Сьогодні на позачерговій сесії Запорізької облради було прийнято не просто важливі проекти, а доленосні для Запорізької області. Перш за все, взявши курс всім депутатським корпусом на підтримку медицини, освіти, науки і гуманітарної сфери запорізької області було прийнято рішення про розподіл 120 млн грн. Це реконструкція Запорізької обласної лікарні та інше. Також в рамках програми Нова українська школа було розподілено близько 16 млн грн на підтримку цієї програми. Ця сесія була як завжди нелегкою. Проте ми втрималися, все зробили і прийняли доленосні рішення”, – зазначила голова Запорізької облради Олена Жук.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/rist-ekonomiki-ta-groshi-dlja-medicini-j-osviti-jak-prohodila-sesija-zaporizkoi-oblradi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rist-ekonomiki-ta-groshi-dlja-medicini-j-osviti-jak-prohodila-sesija-zaporizkoi-oblradi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top