Різдво: у кафедральному Соборі Святої Трійці Запоріжжя вперше відзначили свято народження Ісуса Христа 25 грудня

У кафедральному Соборі Святої Трійці Запорізької єпархії Православної церкви України (ПЦУ) вперше провели Різдвяне богослужіння за новоюліанським календарем — 25 грудня.

За словами єпископа Запорізького і Мелітопольського ПЦУ Фотія у службових уставах нічого не змінилося. Змінилися лише дати й все.

«Було трохи не звично, але ближче до Різдва вже адаптувалися. Ще рік-два і всі запам’ятають нові дати. З 6-7 січня буде свято Водохреща. І ми будемо робити все, як зазвичай».

Також Фотій підкреслив, що сьогодні важливо молитися за нашу державу, її захисників, адже саме завдяки їм ми сьогодні маємо змогу молитися:

«Молимось також за волонтерів, людей доброї волі з усього світу, які допомагають українському народу здобути перемогу. Лунає молитва за тих, хто поневолений або вимушених переселенців, аби вони швидше повернулися додому. За загиблих молимося аби вони спочивали з миром. Найбільше прохання аби зупинилася війна і настав мир».

Різдво у Запоріжжі вперше відзначили 25 грудня

Єпископ Запорізький і Мелітопольський ПЦУ зазначив, що хоче нагадати усім християнам:

«Не допускайте думки, що «ми втомилися від війни». Якщо ми зараз втомилися, то потім будемо втомлюватися від того, що нас вбивають, забирають наше майно, гонять. Сьогодні ми захищаємо Україну і хай Господь нам в цьому допоможе». У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/rizdvo-u-kafedralnomu-sobori-sviatoi-triytsi-zaporizhzhia-vpershe-vidznachyly-sviato-narodzhennia-isusa-khrysta-25-hrudnia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top