РНБО перетворилося на піар-агенцію Зеленського: Ігор Артюшенко

Рейтинг слуг катастрофічно падає і для того, щоб його врятувати Зеленський терміново став державником і патріотом, чого за ним ніколи не спостерігалося. Це можна привітати, але є одне «але» – існують теми набагато актуальніші ніж ті, що підіймаються зараз на РНБО. Про це в ефірі «Прямого» заявив голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

РНБО стало піар-агенцією президента Зеленського для вирішення кількох завдань, – заявив політик.

«Є фактор наближення нормалізації відносин зі Сполученими Штатами Америки, де вже санкції на Коломойського наклали, а у нас Президент чомусь мовчить.

Теми, які підіймають на РНБО, вони важливі. Але в той час є більш важливі питання, які на засіданні чомусь не озвучують. Це продовження агресії, деескалація на фронті, це протидія коронавірусу, це «Вагнергейт», який точно веде то того, що є принциповий державний зрадник в найближчому оточенні президента, і чомусь РНБО про це ні слова не говорить. Це і так звана деолігархізація, про яку вже і США каже, і Євросоюз каже ,і тільки українська влада і українські правоохоронні органи мовчать.

Якби РНБО займалось не піаром, а справді проблемами держави, вони б мали розбирати оці чотири кейси. Замість цього ми бачимо харківські угоди. Тема важлива, але їй одинадцять років», – зазначив Ігор Артюшенко.

Сообщение РНБО перетворилося на піар-агенцію Зеленського: Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/rnbo-peretvorilosja-na-piar-agenciju-zelenskogo-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top