Робітникам «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві» та «Запоріжкоксі» підвищили зарплати

З 1 травня цього року група Метінвест підвищить заробітну плату працівникам своїх виробничих і ремонтних підприємств в Україні . Підхід до перегляду заробітної плати буде диференційованим, а індексація буде вищою за очікуваний рівень інфляції. Про це повідомили на сайті компанії.

Очікується, що заробітна плата виробничого персоналу зросте на 5-20%, а для найбільш дефіцитних професій — до 25%. Найбільше підвищення отримають працівники з найнижчою заробітною платою за тією ж професією або кваліфікацією. Такий підхід обіцяє забезпечити внутрішню справедливість в оплаті праці.

Наразі на підвищення заробітної плати мають право лише виробничий персонал і лінійні менеджери на робочих посадах.

Додатковий перегляд заробітних плат для адміністративно-управлінського персоналу, сервісних компаній та управляючих компаній буде розглядатися з урахуванням фінансових можливостей Метінвесту.

“В умовах війни та загальної невизначеності люди — наша головна точка опори, а компанія є опорою для співробітників. Попри складну економічну ситуацію, ми вирішили взяти на себе додаткове фінансове навантаження. Ми високо цінуємо внесок нашої команди в загальний результат компанії та маємо намір і надалі утримувати високий рівень соціальної захищеності співробітників”, — заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков .

У 2023 році Метінвест запровадив додаткову командну премію для працівників ремонтно-виробничих підрозділів для вирішення питань операційного вдосконалення. Це дозволило Метінвесту зосередитися на пошуку резервів для підвищення економічної стійкості. В умовах високої інфляції в країні доходи співробітників зросли на 15%. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/robitnikam-zaporizhstali-zaporizhvognetrivi-ta-zaporizhkoksi-pidvishhili-zarplati/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top