Робота для ВПО: перелік установ, куди звертатися

Наявність роботи — це важливий фактор для внутрішньопереселених осіб. Українцям, що покинули свої домівки та переїхали до іншого регіону, можуть допомогти працевлаштування на новому місці.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на заяву Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

При переїзді до нового міста переселенцям важливо вдало інтегруватись в громаду. А одним із ключових факторів інтеграції — є наявність роботи.

Мінреінтеграції зібрало список установ, які допоможуть швидше працевлаштуватись на новому місці. Зокрема серед них:

Єдиний портал вакансій Державного центру зайнятості. Портал вміщує понад 200 тисяч актуальних вакансій по всій країні. Ознайомитись із вакансіями можна за посиланням.Ради ВПО та Координаційні центри підтримки цивільного населення в областях.Всебічно допомагають переселенцям інтегруватися у нові громади.Місцеві центри зайнятості. Консультують щодо працевлаштування, професійного навчання чи перенавчання, супроводжують на всіх етапах пошуку роботи.З інформацією про необхідні документи та процес реєстрації ВПО у відділеннях Державного центру зайнятості можна ознайомитись за посиланням.Недержавні служби пошуку роботи. Мають власні списки вакансій.Урядова програма «єРобота». ВПО можуть отримати гранти, скориставшись програмами «Власна справа» чи «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу».

Дізнатися про умови програм можна за наведеним лінком. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/robota-dlya-vpo-perelik-ustanov-kudi-zvertatisya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top