Роботи тривають: на якій стадії будівництво запорізьких мостів

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг Запорізької області, зведення вантового мосту, що з’єднає центральну частину міста з островом Хортиця, відбувається у кілька етапів. Активно ведуться роботи на будмайданчику у Кривій бухті, де збирають тимчасові опори, а кран Захарій перевозить ці конструкції до самого мосту та допомагає їх встановлювати. Днями встновили другу таку опору. Усього ж для будівницта самого мосту треба зібрати та встановити 12 тимчасових опор.

Паралельно з цим продовжуються роботи і на другій частині мосту через Старий Дніпро, що з’єднує Хортицю з Бабуркою. Роботи тут, як і в Кривій бухті, ведуться ледь не цілодобово.

У Службі автомобільних доріг сподіваються, що за нормальних погодних умов та своєчасного фінансування, до кінця цього року вже запустять рух по другій половині мосту через Стрий Дніпро, а також – відкриють для руху першу чергу вантового мосту з центра міста на Хортицю.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/roborti-trivajut-na-jakij-stadii-budivnictvo-zaporizkih-mostiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=roborti-trivajut-na-jakij-stadii-budivnictvo-zaporizkih-mostiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top