Роботу не припиняємо: квіткова майстерня в Запоріжжі пережила вже третю атаку і продовжує працювати, — ФОТО

Сьогодні вночі ворог здійснив ракетну атаку по Запоріжжю, поціливши по об’єкту енергетичної інфраструктури. Внаслідок ракетного удару в місті пошкоджені понад 70 багатоповерхівок, три заклади освіти, низка нежитлових будівель.

Як виглядає місто після ракетної атаки – далі в фоторепортажі 061.

З самого ранку на місті події працюють всі міські служби. Комунальники разом з волонтерами закривають вибиті в будинках вікна OSB-плитами.

Біля квіткової майстерні, яка розташована на першому поверсі пошкодженого будинку, одні співробітники закривають вікна та двері, а флористки Віра і Оля продовжують працювати, щоб встигнути сформувати замовлені букети. Одне із ранкових замовлень – весільний букет.

Співвласник квіткової майстерні Дмитро каже, що це вже третя ракетна атака, яку пережив заклад. Він приїхав сюди майже одразу після вибухів.

— Інтуїція вже підказала після вибухів. По звуку якось зорієнтувались, що з цієї сторони. Це вже третій раз, тому якось по накатаній все робимо. Після перших двох прильотів відновлювали роботу майстерні буквально за три дні. Якось всією компанією налетіли, все зробили. Від когось допомоги чекати не прийшлось, тому зробили все самі. Вже сьогодні плануємо працювати, роботу не припиняємо, — розповів Дмитро.

Флористки говорять, що життя продовжується і треба працювати. Наостанок показують уламки ракети від попередньої атаки.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3784998/robotu-ne-pripinaemo-kvitkova-majsterna-v-zaporizzi-perezila-vze-tretu-ataku-i-prodovzue-pracuvati-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top