Роман П’ятигорець: про прильоти по Запоріжжю та теракт у Вінниці

Черговий випуск програми «Розтолкуй» з Романом П’ятигорем. У цьому відео політолог та волонтер розповів про те, що ж насправді відбулося в Запоріжжі, коли ракета окупантів влучила по запорізькому заводу. Також він проговорив про Вінницьку трагедію.

Продовжуємо збирати кошти на проекти місцевого провадження для ЗСУ.
Плетете сітку, випускаєте каски або бронежилети, варите буржуйки, шиєте розвантаження — чекайте на донат. Три в одному. Підтримуючи оборону Запоріжжя, ми підтримуємо місцевий бізнес та робочі руки. Оборона-Бізнес-Робочі місця.

5168 7427 2521 9269

Минулого разу ми зібрали 8000 гривень і вирішили їх не витрачати, а вийти на круглу суму. Та у нас не Байрактар ​​і не Мавік і не Джипи. Для нас важливо, щоб це був на 100% місцевий проект і всі, хто докладає зусиль і працює в цехах, гаражах, полях, будівлях отримали мотивацію і витратили її, запитавши наш малий та середній бізнес. Відновлюємо лімфу економіки міста через проекти оборони та ВПК. У мене на сторінці з самого початку війни була реклама точок громадського харчування, власники та персонал яких продовжували працювати, розганяючи паніку та страх. Досі продовжую так само. Все купую лише у місцевих виробників від взуття до стабілізаторів на «подарунки», які наші дрони кидають оркам на голови.
Слава Україні!

Источник: https://forpost.media/vijna/roman-p-iatyhorets-pro-pryloty-po-zaporizhzhiu-ta-terakt-u-vinnytsi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top