Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Ворог з початку року атакував Вознесенівський район Запоріжжя 27 разів:…Працювати для відновлення вже сьогодні: як Михайло-Лукашівська громада розвивається під…Донька залишилась без батька: на війні загинув 41-річний захисник з…“Запоріжжяобленерго” відновило електропостачання у 29 населених пунктах25 модульних будинків для ВПО у Запоріжжі: хто може подати…Українець скооперувався з окупантами та катував відомого мелітопольського підприємцяМіжнародні партнери надіслали укриття: де у Запоріжжі встановлять захисні споруди…Війна завдала довкіллю Запорізької області мільярдні збитки: екологи назвали суму…Триває протягом двох місяців: у Запоріжжі продовжується акція «Зупинись. Вшануй»,…Під ударами «шахедів» і FPV-дронів: як змінилася безпекова ситуація у…

Російська авіабомба поцілила по Хортиці – екологи показали наслідки

Російська авіабомба поцілила по Хортиці – екологи показали наслідки

Екоінспектори показали куди саме влучила авіабомба на острові

Днями під час російського обстрілу КАБами одна з авіаційних бомб поцілила по території острову Хортиця. Екологи зафіксували пошкоджену ділянку. Про це повідомили у телеграм-каналі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Читайте також: Відбодова багатоповерхівки, безкоштовна евакуація та простір для перепочинку — важливі події тижня у Запоріжжі та області

Зазначається, що внаслідок авіаційного удару по Запоріжжю 12 жовтня на острові Хортиця є влучання. Екологічна інспекція встановила пошкоджену ділянку землі площею 600 квадратних метрів.

Від атаки російських окупантів постраждала велика кількість дерев.

Отримані матеріали використовуються, щоб розрахувати завдані збитки від війни. А потім це передадуть до правоохоронних органів.

Також ми писали, що виявили екологи на місцях обстрілів в Запоріжжі. Посеред ночі 12 жовтня росіяни завдали авіаударів по приватному сектору Шевченківського та забудовам Олександрівського району Запоріжжя.

Ушкоджень зазнали 26 приватних та 3 багатоквартирних будинки. Кількість постраждалих — 4 людини. Всі від госпіталізації відмовились.

Раніше ми писали, що на місцях прильотів у приватному секторі стався виток газу.

Джерело

Share this post

нет
scroll to top