Російська військова техніка підійшла до Енергодару. Відео

Ситуація щодо російського вторгнення в Енергодарі Запорізької області залишається напруженою. В місті працюють диверсійні групи.

Про це у своєму зверненні сказав міський голова Енергодару Дмитро Орлов. 

«Станом на 14.30 ситуація в місті залишається напруженою. В Дніпрорудному та Василівці йдуть бої. Ворожа техніка біля Енергодару знаходиться досить близько, переміщується постійно, тому ситуація залишається складною. Вже в місті працюють невеличкі диверсійні групи, які намагаються прорватися на об’єкти», — сказав міський голова. 

Нагадаємо, Запорізькі добровольчі формування отримали зброю та необхідний інвентар для захисту області. Бажаючих боронити рідну землю виявилося багато. Про це повідомили у Раді оборони області.

«Рішенням Ради оборони області на виконання завдань щодо недопущення ворога на територію Запорізької області було організовано створення добровольчих формувань громад. Вони отримали стрілецьку зброю та боєприпаси. Були призначені командири. Здійснено підпорядкування на роти та батальйони територіальної оборони», — заявив представник ради оборони Запорізької області Іван Ареф‘єв.

Наразі видача зброї завершена.

Подалі добровольчі формування будуть виконувати завдання різного характеру з оборони своїх населених пунктів.

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyska-viyskova-tekhnika-pidiyshla-do-enerhodaru-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top