Російські командири почали садити своїх військових у “підземні тюрми”

У російсько-українській війні рф зазнає колосальних втрат. Значна частина загибелі військовослужбовців спричинена небойовими причинами, а саме — алкоголізм. Тому їх командири щоразу придумують нові засоби боротьби з цією “згубною звичкою”.

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє, що, ймовірно, російські командири почали карати військових за порушення дисципліни. Своїх солдатів вони заганяють у так звані “зіндани” — імпровізовані тюремні камери.

“… камери, що складаються з дірок у землі, закритих металевою решіткою. Кілька нещодавніх повідомлень з російського боку свідчать про те, що військовослужбовців відправляли у “зіндан” за порушення, включно з пияцтвом та спроби розірвати контракти”.

Британська розвідка зазначає, що у перші місяці повномасштабної війни російські військові були “добрішими” до порушників дисципліни. Дозволяли тим, хто відмовлявся служити, повертатися додому.

Все частіше з’являються повідомлення, що деякі солдати рф відмовляються йти на передову, бо розумію, що наступного разу перетнуть кордон у “чорному пакеті”. Нещодавно російський генерал анатолій бібілов (у минулому — проросійський ватажок Південної Осетії) «вичитував» за це військових.

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-komandyry-pochaly-sadyty-svoikh-viyskovykh-u-pidzemni-tiurmy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top