Російські окупанти імітують суттєве нарощування сил на Запоріжжі

На тимчасово окупованій території Запорізької області командування Збройних сил РФ продовжує здійснювати заходи спрямовані на створення уявлення щодо суттєвого нарощування своїх сил та засобів на південному напрямку.

Як повідомляє Центр національного спротиву,  для цього росіяни залучають озброєння та військову техніку, а також суттєво збільшили активність у медіапросторі тимчасово окупованих територій. Зокрема, навколо Мелітополя спостерігається розосередження таборів для підготовки мобілізованих росіян, з облаштуванням матеріально-навчальної бази та залученням необхідних зразків озброєння та військової техніки.

«Водночас ключові канали поширення інформації на території тимчасово окупованої Запорізької області наповнюються наративами щодо успішного проведення чергового етапу бойового злагодження мобілізованих військовослужбовців та подальшого формування нових або доукомплектування діючих підрозділів армії РФ, які надалі будуть застосовані для проведення наступальних операцій на південному напрямку», – повідомляють у Центрі національного спротиву.

Водночас активно поширюється меседж про те, що контрнаступальна операція Сил оборони на Запорізькому напрямку стане фатальним кроком з боку вищого військово-політичного керівництва України.

Центр національного спротиву закликає місцеве населення на тимчасово окупованих територіях не піддаватися маніпуляціям ворога та продовжувати інформувати Сили оборони України про пересування та розміщення військової техніки та особового складу ворога.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-okupanty-imituiut-suttieve-naroshchuvannia-syl-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top