Російські окупанти продовжують утримувати 219 викрадених запоріжців

Від початку повномасштабної війни на території Запорізької області у заручниках опинилися 559 осіб. Наразі вдалось звільнити 340 з них. В заручниках у російських терористів станом на 21 листопада досі перебувають 219 осіб.

Про це повідомили у Запорізькій ОВА.

«Кількість випадків захоплення запорожців у заручники окупаційними військами зростає. Жертвами стають люди за різних обставин, мотивація ворога незрозуміла, оскільки викрадаються навіть дітей. Наразі відомо про 13 неповнолітніх, захоплених у заручники, з них 7 вдалося повернути», — йдеться у повідомленні ЗОВА.

Аби тиснути на місцеве населення захоплених громад, примусити до співпраці або  заволодіти статками у полоні росіян опинилися 53 представники місцевої влади, з них звільнено 50. У руки ворога потрапили 41 підприємець і лише 27 нараді вдалось повернути. Із 43 керівників підприємств, установ, організацій звільнено 31. Жертвами терористичної діяльність росіян на території Запорізької області стали навіть два журналіста, яких вдалось врятувати, та 5 адвокатів — лише двоє наразі визволені.

«Для того, щоб заручники ворога мали можливість потрапити до списків обміну, просимо звертатися на “гарячу лінію” ЗОВА. Повідомляйте про всі випадки, якщо стали свідками захоплення рідних,  близьких, знайомих, активістів, журналістів та людей будь-яких професій для того, щоб допомогти їм повернутися із полону. Завдяки зверненням громадян правоохоронні органи відкривають кримінальні провадження, відбувається фіксація даних, які у подальшому передаються безпосередньо і у Національне бюро пошуку,  і Уповноваженому з прав людини», — повідомляють у ЗОВА.

 Повідомити дані особи, яку взяли в заручники на цілодобову «гарячу лінію» Запорізької обласної військової адміністрації за телефоном 0 800 503-508 або заповнивши гугл-форму https://forms.gle/1WGoDx2hzSEV6b2JA .

 Повідомити дані особи, яку взяли в заручники в приймальню Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за телефоном 0 800 501-720.

 Звернутись до Служби безпеки України для внесення відомостей про викрадення людини окупантами в Єдиний реєстр досудових розслідувань за телефонами (061)239-60-40, (061)225-23-38.

 Залишити звернення про особу, яку взяли в заручники на «гарячу лінію» Міжнародного Комітету Червоного Хреста за телефоном 0 800 300-155.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-okupanty-prodovzhuiut-utrymuvaty-219-vykradenykh-zaporizhtsiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top