Російські окупанти завезять масовку до Запорізької області для «масових акцій»

На тимчасово окупованих територіях області рашисти шукають «масовку» для псевдоспонтанних акцій на підтримку проведення «референдуму». За даними розвідки, з росії до Мелітополя приїхали спеціалісти з піар-акцій й облаштували свій штаб у захопленому приміщенні «Фокстроту». А в тимчасово окупованому Бердянську працює рекрутинговий центр для охочих співпрацювати з окупаційною владою. 

Окупаційна влада пішла на шантаж: за «гуманітарку» або її грошову компенсації люди мають брати участь у так званих «акціях підтримки» окупаційного режиму та надати свої паспортні дані. Керують розподілом «гуманітарки» та проведенням акцій — місцеві колаборанти й представники партії «єдина росія».

Рашисти також створили «громадський рух «Мы вместе с россией»». Його ціль — організація проплачених «масових акцій на підтримку референдуму».

Не зважаючи на грошове заохочення охочих стати зрадниками й колаборантами небагато. Тому рашисти завозять «активістів» з анексованого Криму.

Источник: https://subbota.ua/news/185897/rosijski-okupanti-zavezyat-masovku-do-zaporizko%d1%97-oblasti-dlya-masovih-akczij

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top