Російські війська масово звозять приморським шляхом БК та живу силу до Бердянська

Ворожі війська активізували перекидання боєкомплекту та живої сили на Бердянський напрямок. Також було помічено активний рух гвинтокрилів, які летіли в напрям Пологів.

Про це повідомив у Телеграм радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, до Бердянська російські війська стягують боєкомплекти та живу силу, кістяк яких здебільшого — «днрівці». Також в напрям Пологів летіли ворожі гвинтокрили:

Дуже активний рух гвинтокрилів в напрям Пологів. Другий день поспіль активна авіація. Гвинтокрили заходять з напряму Ростову, Авіцаія також з напряму Приморсько-Ахтарську. Строк підготовки завезених з росії мобілізованих (?) азійської зовнішньості скоротився з 3-4 тижнів до тижня. Доукоплектовують ними костяки підрозділів здебільше “днрівців”. В цілому дорога на Бердянськ та Пологи зажила здебільше фронтом, — пише він.

Зауважимо, зараз ворог зосереджує основні зусилля на ведені оборони та недопущенні просування наших військ, застосовує резерви, намагався відновити втрачене положення. Тим не менш українським військом вдається просуватись.Речник Генштабу ЗСУ розповів про успіхи українських військових на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-viyska-masovo-zvoziat-prymorskym-shliakhom-bk-ta-zhyvu-sylu-do-berdianska.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top