Російські війська перегруповуються у Запорізькій області

Російські окупанти вчора розпочали перегрупування своїх військ поблизу міста Молочанськ Запорізької області.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, виявлено перегрупування окремих підрозділів окупантів в районі населеного пункту Молочанськ Запорізької області.

«За наявною інформацією, вивільнено окремі позиції та знято окремі блокпости», — йдеться у повідомленні.

На Запорізькому напрямку ворог вчора здійснив обстріли позицій Сил оборони України з танків та всього спектру артилерії. Від артилерійського вогню противника постраждали райони близько 10 населених пунктів. Зокрема, місто Оріхів Запорізької області…

Як раніше повідомляв «Форпост», у Запоріжжі єпархія УПЦ московского патріархата має чіткий політизований посил. У повідомленнях, які транслюють на офіційних ресурсах єпархії та телеграм-каналі очільник запорізької єпархії Луки, дають оцінку всім актуальним подіям в країні і в світі, а тези щодо російсько-української війни, яку в єпархії називають «конфліктом» повністю співпадають з тими, що транслюють російські пропагандисти. Особливо це відчувалось напередодні повномасштабного вторгнення.

В наступні дні Лука вже не соромився використовувати прямі російські тези. В одному з дописів священик заявляє один з улюблених російських наративів про «заокеанських господарів українських політиків» і називає Україну «банановою республікою». Таке обурення у московського попа викликав закон про продаж зброї в Україні.

Є у Луки і логічне пояснення «бойовим діям» на території України. Священик УПЦ не гірше Скабєєвой запевняє прихожан, що це сталось в тому числі і через те, що «нас делили на «правильних» и «неправильних» украинцев, настраивая друг против друга». Не обійшлося в дописі про згадування «ультрапатріотів».

Промосковський священик виправдовує і бомбардування. В своєму телеграмі він пояснює, що українці отримують бомби за… матерні фрази (що більше ображає кремлівського попа – слоган про руський корабль чи путіна, він не пояснює).

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-viyska-perehrupovuiutsia-u-zaporizkiy-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top