Російські загарбники в Оріхові обстріляли будинки, гаражі, гуртожитки та дитячий садок

Місто Оріхів зазнало чергових обстрілів

Російська терористична армія артилерійськими обстрілами пошкодила 14 будинків, квартиру, літню кухню, господарчі будівлі, два гаражі, три гуртожитки Оріхівського коледжу, будівлю підприємства ТОВ «Полібех».
Також, загарбники влучили у будівлю комунального закладу дошкільної освіти «Сонечко». Про це повідомляється у зведенні Сил оборони Запорізького краю.

Унаслідок ворожих обстрілів у Гуляйполі горів дах житлового будинку, господарча споруда та ще одне приміщення, що не експлуатувалося. Крім того, полум’ям був охоплений житловий будинок площею 100 кв.м. В Оріхові через російські обстріли горів житловий будинок на площі 56 кв.м. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Очікується нарощування угруповань за рахунок підрозділів, що виконували завдання в районі Маріуполя. Так, за свідченнями місцевих через Приморськ зі сторони Молочанська росіяни перевозили 4 танки на платформах.

«Індустріалка» повідомляла, внаслідок артобстрілу один чоловік загинув, інший залишився без руки.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Російські загарбники в Оріхові обстріляли будинки, гаражі, гуртожитки та дитячий садок появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rosiyski-zagarbniki-v-orihovi-obstrilyali-budinki-garazhi-gurtozhitki-ta-dityachiy-sadok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top