Російські загарбники відбирають автівки у мешканців півдня Запорізької області

Триває терор російських військ та спецслужб проти мирних мешканців тимчасово окупованої частини Запорізького краю: фізичний, моральний, економічний, політичний.

Російські нацисти продовжують розкрадати майно мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Як повідомляє Центр національного спротиву, окупанти пограбували гаражні корпоративи в Скадовському районі. Також росіяни обходять помешкання й вилучають авто прямо під час “перевірки” нібито на потреби армії рф в Якімівці Запорізької області.

Зауважимо, що на ТОТ росіяни практикують перепродаж викрадених авто. Для цього їм перебивають номерні знаки й відганяють до рф.

Нагадаємо, рашисти ані на день не припиняють гуманітарний терор на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Це стосується не тільки доступності продуктів харчування, наявності необхідних ліків, можливості отримати якісну медичну допомогу, але й перш за все — грошей.

Окупанти заблокували майже всі можливості користуватися виплатами від України, закрили українські банки і заборонили гривню. Використання української валюти прирівнюється до державної зради, тож рашисти проводять регулярні рейди, аби виявити порушників.

Російську ж валюту на тимчасово окуповані території завозять свіжонадруковану, розповідають місцеві мешканці. У свою чергу, аналітики припускають, що окупанти скоріш за все беруть ці гроші не з бюджету рф, а безпосередньо виробляють «на місцях». Як результат це буде і надалі призводити до інфляції, зокрема — до подальшого росту цін.

Не жаліють рашисти навіть пенсіонерів — замість обіцяних пенсій видають по 10 тис рублів «пенсійних виплат», проте інколи з затримкою на місяці. Проте українська влада заспокоює людей похилого віку: незалежно від терору окупантів українські пенсії продовжують нараховуватись і зберігатись на спеціалізованому рахунку. Ними можна скористатись на підконтрольній Україні території або звісно ж після звільнення української землі від рашистів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiyski-zaharbnyky-vidbyraiut-avtivky-u-meshkantsiv-pivdnia-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top