Російських гастарбайтерів «розвели» на гроші на тимчасово окупованих територіях

Росіяни залучають до фізичних робіт на тимчасово окупованих територіях громадян інших країн, так званих гастарбайтерів, обіцяючи високу зарплатню. Однак загарбники не дотримуються слова і не виплачують гроші, а робочі, натомість, скаржаться. Як повідомляє Telegram-канал Baza, у Запорізькій області на таку роботу найняли працівників з Таджикистану і Узбекистану, пообіцявши заплатити 800 тисяч рублів за один окоп. Щоправда, у підсумку заробити вийшло менше.

Таджикистанцю Амінжону запропонували копати окопи – він погодився і разом ще 32-ма особами поїхав на окуповані території. За місяць чоловік викопав два окопи, однак підрядник Сергій – котрий запрошував на роботу – виплатив 595 тисяч рублів замість обіцяних 1 600 000 рублів

Амінжон телефонував своєму «роботодавцю» з вимогою виплатити гроші, однак Сергій відмовлявся. Після повернення до Москви таджикистанець написав заяву в поліцію – такий самий крок зробили ще троє робочих. Однак після цього Амінжону почали телефонувати з невідомих номерів та адресувати погрози, вимагаючи забрати заяву. Жодних документів з робочими підписано не було. Більше того, Амінжону ще «пощастило», адже були зафіксовані і гірші випадки:

«Частина інших будівельників поки що не можуть повернутися до Москви. У когось трапився апендицит, інший робітник втратив кисть руки, але жодної адекватної медичної допомоги вони не отримали», — передає слова Амінжона Telegram-канал Baza.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/rosiyskykh-hastarbayteriv-rozvely-na-hroshi-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top