росія прагне повернутися до Радбезу ООН з прав людини шляхом таємного голосування – Reuters

росія прагне повернутися до Радбезу ООН з прав людини шляхом таємного голосування – Reuters

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Росія хоче переобратися до Радбезу ООН з прав людини наступного тижня. Москва розглядає це як вирішальне випробування зусиль Заходу утримати РФ в дипломатичній ізоляції через її вторгнення в лютому 2022 року в Україну. Про це пише Reuters, передає УНН. Деталі
Серед ознак «втоми» від війни в Україні деякі дипломати кажуть, що Росія має достатні шанси отримати повернення до Ради ООН з прав людини під час таємного голосування у вівторок, через 18 місяців після того, як її вигнали в ході кампанії під проводом США.
Цитата
«Я думаю, що існує втома від України. А багато людей не хочуть, щоб в органах ООН домінували голоси Заходу, не кажучи вже про владне ставлення», — сказав Reuters високопоставлений азіатський дипломат на умовах анонімності.
Критики Росії кажуть, що її переобрання підірве довіру до Ради ООН – одного з найбільш ефективних органів ООН.
Але Москва активно агітує голоси африканських, азіатських та інших незахідних країн у 193 членах Генеральної Асамблеї ООН.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представник Ватикану у Радбезі ООН: Святий Престол підтримує територіальну цілісність України

Джерело:
УНН

Теги: Росія, Рада Безпеки ООН, ООН

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/260859/rosija-pragne-povernutisja-do-radbezu-oon-z-prav-ljudini-shljahom-taiemnogo-golosuvannja-reuters

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top