Росіяни можуть прослуховувати розмови по мобільному телефону: як запоріжцям убезпечити себе

Росіяни можуть втручатися в роботу мобільного зв’язку

Російські військові мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України. Це дає їм змогу втручатися в роботу мобільного зв’язку і прослуховувати розмови українців.

Прослуховування вашого телефону може відбуватися через «паралельну» переадресацію, за якої виклик може йти одночасно на два номери – безпосереднього абонента та чужого номера. Щоб убезпечити себе та близьких від можливого втручання, треба перевірити ваш номер на наявність встановлення переадресації виклику. Зробити це можна за допомогою сервісних кодів, які підходять для всіх телефонів:

*#21# виклик – перевірка інформації про включену переадресацію;
*#43# виклик – статус послуги очікування виклику;
*#62# виклик – перевірка переадресації на інший номер;
*#33# виклик – відображає статус блокування вихідних сервісів: дзвінків, SMS та даних;
##002# виклик – видалення всіх переадресацій виклику.

Для конфіденційних розмов краще користуватися месенжерами із захищеним шифруванням. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

Нагадаємо, що в тимчасово окупованих містах і селах Запорізької області росіяни шукають українських партизанів. З цією метою вони проводять численні обшуки у приватних будинках і на підприємствах.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запоріжжі затримали чоловіка, який знімав на телефон наслідки ракетних обстрілів та публікував інформацію про них у соцмережах.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Росіяни можуть прослуховувати розмови по мобільному телефону: як запоріжцям убезпечити себе появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rosiyani-mozhut-prosluhovuvati-rozmovi-po-mobilnomu-telefonu-yak-zaporizhtsyam-ubezpechiti-sebe

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top