Росіяни не допускають колаборантів до виробництва дронів у Бердянську

Заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов розповів, що окупанти проводять ретельну перевірку місцевого населення, яке допускають до виробництва дронів у тимчасово окупованому Бердянську.

Про це він розповів в етері каналу Еспресо.

«Серед місцевого населення все-таки є відсоток тих, хто підтримує Росію й сприяє окупації. Втім, це не більше 10%. Але багато тих, хто отримав російський паспорт. Що стосується виробництва дронів у Бердянську, яке виявили партизани, то вони ж самі й повідомили, що це виробництво не є таким масштабним, яке може вплинути на лінію фронту. До того ж варто зауважити, що на подібні виробництва окупанти не часто допускають місцевих. Навіть тих, хто має проросійські погляди», — розповів депутат.

За словами Віктора Дудукалова, окупанти не довіряють колаборантам й часто проводять додаткові перевірки.

«Окупанти скрізь шукають ворога й зрадників. Тому, я більш ніж переконаний, що якщо на виробництві і є якісь місцеві, то вони пройшли дуже ретельну перевірку. Для допуску до такого виробництва росіяни повинні бути впевнені, що ці люди є повністю лояльні до них. Адже не завжди росіяни довіряють колаборантам», — додав він.

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-ne-dopuskaiut-kolaborantiv-do-vyrobnytstva-droniv-u-berdiansku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top