Росіяни обстріляли пункт видачі гуманітарки на Запоріжжі: є загиблі

Російські нелюді обстрілюють місто Оріхів Запорізької області. Військові злочинці це роблять прямо зараз.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Олександр Старух.

«В результаті прямого влучання у пункт видачі гуманітарної допомоги у приміщенні школи, загинув соціальний працівник, ще дві жінки отримали поранення. Жертв могло бути значно більше, але їх вдалось запобігти завдяки наявності поряд обладнаних укриттів», — повідомив Старух.

Нагадаємо, у Запоріжжі, який майже кожної доби обстрілюють рашисти, майже немає обладнаних укриттів. Більшість містян під час тривоги знаходяться у своїх оселях.

Як раніше повідомляв «Форпост», незважаючи на майже повну відсутність у місті Запоріжжя для звичайних громадян укриттів, які б відповідали вимогам сучасної війни, або хоча б були готові для довгого перебування у них людей, прокуратура за 8 місяців війни не переймалась цим. І ось, нарешті!

Але укриттів міста Запоріжжя «робота» прокуратури не торкнулась! Торкнулась вона сіл Долинське та Біленьке Запорізького району (при наявності у більшості селян капітальних погребів), де прокурори з’ясували, що жодне з двох укриттів, не готове для використання за призначенням.

«Попри повномасштабне вторгнення рф в Україну, яке триває вже більше 8 місяців, органи місцевого самоврядування на цих територіях не вжили заходів до приведення захисних споруд, призначених для укриття місцевого населення у кількості 800 осіб, у готовий до використання стан», — повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Знову ж таки, про укриття міста Запоріжжя (у якому проживують сотні тисяч людей) прокурори не згадують, але нагадують, що утримання захисних споруд цивільного захисту у готовності до використання за призначенням здійснюється їх власниками, користувачами, юридичними особами, на балансі яких вони перебувають! Причому, за рахунок власних коштів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/rosiiany-obstrilialy-punkt-vydachi-humanitarky-na-zaporizhzhi-ie-zahybli.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top