Росіяни перекинули елітні війська на Запорізький напрямок, — ISW

Українські сили досягли тактичних значних успіхів у західній частині Запорізькій області. Однак це може бути найскладніша серія підготовлених російських оборонних позицій.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Так, Reuters 26 серпня повідомили, що український командир, який воює на півдні України, заявив, що українські сили вважають, що вони прорвали найскладнішу лінію російської оборони в цьому районі і тепер зможуть просуватися швидше.

Як повідомляється, український командувач заявив, що українські сили увійшли в райони, де вони зіткнулися лише з російськими «тилово-технічними групами», і що він очікує, що подальший український прорив у цих районах буде легшим.

Разом з цим, 26 серпня український офіцер запасу повідомив, що російські війська перекинули частини 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії (ВДВ) у район Роботине з району Кремінної.

ISW спостерігав за підрозділами 76-ї дивізії ВДВ, які діяли в районі Кремінної, але не може підтвердити, чи всі підрозділи 76-ї дивізії ВДВ були розгорнуті в цьому районі та які елементи залишилися поблизу Кремінної.

Бокова передислокація підрозділів 7-ї гвардійської гірської дивізії ВДВ з Херсонської області на лінію фронту в Запорізькій області та підрозділів 76-ї дивізії ВДВ з району Кремінної в район Роботиного свідчить про те, що російські війська можуть використовувати відносно елітні підрозділи для посилення критичних ділянок. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ЗСУ розпочали просування на Пологи з двох напрямків (КАРТА, ВІДЕО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/rosiyani-perekinuli-elitni-vijska-na-zaporizkij-napryamok-isw/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top