Росіяни перетворили лікарню в окупованому місті Запорізької області на склад боєприпасів

Росіяни нищать медичну інфраструктуру

Громадяни, що залишаються на окупованих територіях Запорізької області, практично відрізані від медичних послуг. Через окупацію закриваються медзаклади, не вистачає лікарів та медикаментів. Росіяни буквально нищать медичну інфраструктуру.

Деякі медзаклади окупанти взагалі використовують за власними потребами. Так, у приміщенні Пологівської центральної районної лікарні вони облаштували склад боєприпасів. Крім цього, персоналу лікарні, який залишився в місті, забороняють надавати медичні послуги місцевому населенню. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що 4 квітня Пологівську центральну районну лікарню окупанти замінували. З того часу медзаклад використовувався виключно для розміщення поранених російських військових.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що жителі тимчасово окупованої частини Запорізької області залишилися без інтернету та мобільного зв’язку.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Росіяни перетворили лікарню в окупованому місті Запорізької області на склад боєприпасів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/rosiyani-peretvorili-likarnyu-v-okupovanomu-misti-zaporizkoyi-oblasti-na-sklad-boyepripasiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top